Hudba

industrial/noise/drone techno

Created with Sketch.

Tady si můžeš poslechnout ukázky. Skladby jsou oproti živým setům významně zkráceny, avšak na atmosféře a hudebním zážitku to nic neubírá. Každá skladba představuje proud plný energie a nekonvenčního přístupu k hudbě.

Přehrávat na nejvyšší hlasitost!

Celestial Droneyssey

Hudební kompozice, která Tě zavede do nekonečných vesmírných prostor. Hluboké a rozléhající se dronové zvuky evokují pocit nekonečna a tajemství vesmíru. Spolu se zvuky, které připomínají komunikaci z jiných planet, vytvářejí neuvěřitelnou a transcendentální atmosféru.

Úvodní slovo: Hluboké a nekonečné prostory vesmíru skrývající temná tajemství.

Echoes of Desolation

Krajina temnoty a opuštění. Svými rozvrácenými zvuky a vrstvenými texturami Tě přenese do ztracených a opuštěných prostorů. Temné industriální elementy a vzdálená ozvěna vytvářejí pocit beznaděje a zoufalství.

Úvodní slovo: Krajina temnoty, ztracených a opuštěných prostor, dotyk beznaděje.

Electrosonic Overload

Zvukový manifest elektřiny, svět elektrárenských šelestů a zkratů. Skladba zahrnuje škálu zvuků, které připomínají bzučení transformátorů, syčení vybitých kondenzátorů a zapálení elektrických oblouků. Je to syntéza zvukové energie, která zahrnuje industriální prvky a elektronické experimenty.

Úvodní slovo: Elektřina, nespoutaná a divoká. Přináší úžas a zároveň respekt před její mocí.

Submerged Echoes

Zvuková plavba v nekonečném oceánu, kde se zhmotňují zvuky lodí a ponorek. Skladba ožívá s pulzujícími zvuky lodních motorů, syčením tlakových trysk a vzdálenými odrazy sonarů. Ucítíš, jak se potápíš do temného podmořského světa, kde se míhají stíny vraků a zvukové vlny se rozpínají v nekonečných propastech.

Úvodní slovo: Nekonečná propast oceánů a rozpínající se zvukové vlny vrhají stíny úzkosti.